• Nederlands

Ons team

Ons team bestaat uit zo’n 250 collega’s die allemaal vanuit een eigen specialisme inhoud geven aan de dienstverlening van vb&t. Samen helpen wij onze klanten verder. Ieder op zijn of haar eigen wijze, vanuit eigen kracht en authenticiteit. Wij geloven immers in de kracht van het individu én van het team. Wij geloven in samen. Samen met collega’s, partners en ú.

[show-team category=” orderby=’title’ layout=’hover’ style=’img-square,img-shadow,text-left,4-columns’ display=’photo,website,position,freehtml,location,email,telephone,name,hovertitle,hoverposition’]

Alexander van Tilburg Commercieel medewerker Verhuur alexander@vbtverhuurmakelaars.nl

Alexander van Tilburg Commercieel medewerker Verhuur

Alicia Holm Commercieel medewerker binnendienst alicia@vbtverhuurmakelaars.nl

Alicia Holm Commercieel medewerker binnendienst

Alicja Matlega Commercieel medewerker binnendienst alicja@vbtverhuurmakelaars.nl

Alicja Matlega Commercieel medewerker binnendienst

Andy Verhoeven VvE manager a.verhoeven@vbtgroep.nl

Andy Verhoeven VvE manager

Angelique Basten Woninginspecteur a.basten@vbtgroep.nl

Angelique Basten Woninginspecteur

Anita Vaags – Bank VvE manager a.vaags@vbtgroep.nl

Anita Vaags – Bank VvE manager

Anne-Will Haerkens VvE manager a.w.haerkens@vbtgroep.nl

Anne-Will Haerkens VvE manager

Anneke Jongenelen – Janssen Commercieel medewerker Binnendienst anneke@vbtverhuurmakelaars.nl

Anneke Jongenelen – Janssen Commercieel medewerker Binnendienst

Annemieke Voets Commercieel medewerker Verhuur annemieke@vbtverhuurmakelaars.nl

Annemieke Voets Commercieel medewerker Verhuur

Anton van Rooijen Teamleider VvE Diensten a.van.rooijen@vbtgroep.nl

Anton van Rooijen Teamleider VvE Diensten

Arthur Botman Projectmanager a.botman@vbtgroep.nl

Arthur Botman Projectmanager

Aubry de Graaf K-RMT makelaar aubry@eravbtmakelaars.nl

Aubry de Graaf K-RMT makelaar

Bregje Visser K-RMT nieuwbouw makelaar bregje@eravbtmakelaars.nl

Bregje Visser K-RMT nieuwbouw makelaar

Carel Kortekaas Woninginspecteur c.kortekaas@vbtgroep.nl

Carel Kortekaas Woninginspecteur

Christel Nooijen-van Lierop Directie-assistente christel@eravbtmakelaars.nl

Christel Nooijen-van Lierop Directie-assistente

Danielle van der Kammen Commercieel medewerker Verhuur d.vanderkammen@zeilstra-vgm.nl

Danielle van der Kammen Commercieel medewerker Verhuur

Danny Berenbak VvE manager d.berenbak@vbtgroep.nl

Danny Berenbak VvE manager

Danny Maussen Teamleider VvE Diensten d.maussen@vbtgroep.nl

Danny Maussen VvE manager

Dennis Hodiamont Junior VvE manager d.hodiamont@vbtgroep.nl

Dennis Hodiamont Junior VvE manager

Desiree Veron – van Corler Receptioniste d.veron@vbtgroep.nl

Desiree Veron – van Corler Receptioniste

Dian van de Looij Commercieel medewerker binnendienst dian@vbtverhuurmakelaars.nl

Dian van de Looij Commercieel medewerker binnendienst

Diana van Bergen-Kuijpers Accountmanager d.v.bergen@vbtgroep.nl

Diana van Bergen-Kuijpers Accountmanager

Edith Elberts VvE manager e.elberts@vbtgroep.nl

Edith Elberts VvE manager

Ellen de Bruijn Hospitality Manager Helmond ellen@eravbtmakelaars.nl

Ellen de Bruijn Hospitality Manager Helmond

Ellen van Engelen Hoofd secretariaat e.van.engelen@vbtgroep.nl

Ellen van Engelen Hoofd secretariaat

Emiel Spee Technisch manager e.spee@vbtgroep.nl

Emiel Spee Technisch manager

Eric Prevoo Directeur Vastgoedmanagement e.prevoo@vbtgroep.nl

Eric Prevoo Directeur Vastgoedmanagement

Erik Hermsen VvE manager e.hermsen@vbtgroep.nl

Erik Hermsen VvE manager

Erik Reinders NVM makelaar erik@eravbtmakelaars.nl

Erik Reinders NVM makelaar

Els Corstens Commercieel medewerker Binnendienst els@vbtverhuurmakelaars.nl

Els Corstens Commercieel medewerker Binnendienst

Esther Niehot Hospitality Manager Den Bosch esther@eravbtmakelaars.nl

Esther Niehot Hospitality Manager Den Bosch

Fanny Stadhouders-Verhoeven Receptioniste f.stadhouders@vbtgroep.nl

Fanny Stadhouders-Verhoeven Receptioniste

Femke de Laat NVM makelaar / Nieuwbouwmakelaar femke@eravbtmakelaars.nl

Femke de Laat NVM makelaar / Nieuwbouwmakelaar

Frank Didden Technisch manager f.didden@vbtgroep.nl

Frank Didden Technisch manager

Frank van de Kam Algemeen Directeur vb&t f.van.de.kam@vbtgroep.nl

Frank van de Kam Algemeen Directeur vb&t

Frank Vullings Lenssen Technisch manager f.vullingslenssen@vbtgroep.nl

Frank Vullings Lenssen Technisch manager

Fred Boekhorst Directeur Projectmanagement f.boekhorst@vbtgroep.nl

Fred Boekhorst Directeur Projectmanagement

Frieda van Ginkel VvE manager f.van.ginkel@vbtgroep.nl

Frieda van Ginkel VvE manager

Gea Vrijsen-van der Weerd VvE manager g.vrijsen@vbtgroep.nl

Gea Vrijsen-van der Weerd VvE manager

Geerten Koolen Teamleider VvE Diensten g.koolen@vbtgroep.nl

Geerten Koolen Teamleider VvE Diensten

Guus Mahler Adviseur Brandveiligheid g.mahler@vbtgroep.nl

Guus Mahler Adviseur Brandveiligheid

Hans De Louw Functioneel- en Applicatiebeheerder h.de.louw@vbtgroep.nl

Hans de Louw Functioneel- en Applicatiebeheerder

Hans van de Ven Directeur VvE Diensten h.van.de.ven@vbtgroep.nl

Hans van de Ven Directeur VvE Diensten

Harry van Helden Technisch manager h.van.helden@vbtgroep.nl

Harry van Helden Technisch manager

Helga Verschuuren K-RMT makelaar helga@eravbtmakelaars.nl

Helga Verschuuren K-RMT makelaar

Herman Hoftiezer VvE manager h.hoftiezer@vbtgroep.nl

Herman Hoftiezer VvE manager

Ilse Jousma VvE manager i.jousma@vbtgroep.nl

Ilse Jousma VvE manager

Inge Lewandowski Vastgoedadviseur nieuwbouw inge@eravbtmakelaars.nl

Inge Lewandowski Vastgoedadviseur nieuwbouw

Ingeborg Vermeer-van der Laan Accountmanager i.vermeer@vbtgroep.nl

Ingeborg Vermeer-van der Laan Accountmanager

Inkie Weijman VvE manager i.weijman@vbtgroep.nl

Inkie Weijman VvE manager

Irma Vergeer Hoofd Verhuur irma@vbtverhuurmakelaars.nl

Irma Vergeer Hoofd Verhuur

Jack van Schoonneveldt Directeur Brandveiligheid j.van.schoonneveldt@vbtgroep.nl

Jack van Schoonneveldt Directeur Brandveiligheid

Jan Jeroen Kreuzen VvE manager j.kreuzen@vbtgroep.nl

Jan Jeroen Kreuzen VvE manager

Jan Thoonen Teamleider verzekeringen j.thoonen@vbtgroep.nl

Jan Thoonen Teamleider verzekeringen

Jan van den Heuvel Technisch manager j.van.den.heuvel@vbtgroep.nl

Jan van den Heuvel Technisch manager

Janneke Aben VvE manager j.aben@vbtgroep.nl

Janneke Aben VvE manager

Jamy Mijvis Hospitality Manager Breda jamy@eravbtmakelaars.nl

Jamy Mijvis Hospitality Manager Breda

Jarmil Hermans Woninginspecteur j.hermans@vbtgroep.nl

Jarmil Hermans Woninginspecteur

Jean Michel van Meersbergen K-RMT makelaar jeanmichel@eravbtmakelaars.nl

Jean Michel van Meersbergen K-RMT makelaar

Jean-Paul Rouwette Algemeen Directeur vb&t j.p.rouwette@vbtgroep.nl

Jean-Paul Rouwette Algemeen Directeur vb&t

Jeroen Dirven Junior Technisch Manager j.dirven@vbtgroep.nl

Jeroen Dirven Junior Technisch Manager

Jeroen Strijthagen Commercieel medewerker Verhuur jeroen@vbtverhuurmakelaars.nl

Jeroen Strijthagen Commercieel medewerker Verhuur

Jessica Schilderink VvE manager j.schilderink@vbtgroep.nl

Jessica Schilderink VvE manager

Jill Timmer Woninginspecteur j.timmer@vbtgroep.nl

Jill Timmer Woninginspecteur

Joanna Biccai VvE manager j.biccai@vbtgroep.nl

Joanna Biccai VvE manager

Joep Goethart Projectleider VvE Diensten j.goethart@vbtgroep.nl

Joep Goethart Projectleider VvE Diensten

Joery Driessen Hospitality Manager Eindhoven joery@eravbtmakelaars.nl

Joery Driessen Hospitality Manager Eindhoven

Johan Lokhorst Trainee makelaar johan@eravbtmakelaars.nl

Johan Lokhorst Trainee makelaar

John van Winden Manager back office j.van.winden@vbtgroep.nl

John van Winden Manager back office

Jolein van Arkel VvE manager j.van.arkel@vbtgroep.nl

Jolein van Arkel VvE manager

Joost Driehuizen Directeur VvE Back-Office j.driehuizen@vbtgroep.nl

Joost Driehuizen Directeur VvE Back-Office

Joran Vergeer Teamleider VvE Diensten j.vergeer@vbtgroep.nl

Joran Vergeer Teamleider VvE Diensten

Jorge Ackermans Technisch manager j.ackermans@vbtgroep.nl

Jorge Ackermans Technisch manager

Jos Raaijmakers Administratief medewerker j.raaijmakers@vbtgroep.nl

Jos Raaijmakers Aministratief medewerker

Joyce van der Beek Commercieel medewerker Verhuur joyce@vbtverhuurmakelaars.nl

Joyce van der Beek Commercieel medewerker Verhuur

Karlijn Kraan Vastgoedadviseur karlijn@eravbtmakelaars.nl

Karlijn Kraan Vastgoedadviseur

Kayleigh Bandsma Junior projectleider k.bandsma@vbtgroep.nl

Kayleigh Bandsma Junior projectleider

Kevin Sonnemans Junior Technisch Manager k.sonnemans@vbtgroep.nl

Kevin Sonnemans Junior Technisch Manager

Kitty van Breukelen VvE manager k.van.breukelen@vbtgroep.nl

Kitty van Breukelen VvE manager

Koen Bergmans Financieel manager VvE diensten k.bergmans@vbtgroep.nl

Koen Bergmans Financieel manager VvE diensten

Lara van Schijndel HR medewerker l.van.schijndel@vbtgroep.nl

Lara van Schijndel HR medewerker

Lars Versluijs VvE manager l.versluijs@vbtgroep.nl

Lars Versluijs VvE manager

Laurie Willems K-RMT makelaar laurie@eravbtmakelaars.nl

Laurie Willems K-RMT makelaar

Laurien Slaats Marketing & communicatie adviseur laurien@eravbtmakelaars.nl

Laurien Slaats Marketing & communicatie adviseur

Leo van Deventer Technisch manager l.van.deventer@vbtgroep.nl

Leo van Deventer Technisch manager

Liesbeth Mallens-Mathijssen Senior financieel administratief medewerker l.mallens@vbtgroep.nl

Liesbeth Mallens-Mathijssen Senior financieel administratief medewerker

Linda Martens A-RMT makelaar i.o. linda@eravbtmakelaars.nl

Linda Martens A-RMT makelaar i.o.

Lisanne Klijn Coördinator opstart en overname l.klijn@vbtgroep.nl

Lisanne Klijn Coördinator opstart en overname

Loesje Peeters Commercieel medewerker binnendienst loesje@vbtverhuurmakelaars.nl

Loesje Peeters Commercieel medewerker binnendienst

Luc Verhoeven VvE manager l.verhoeven@vbtgroep.nl

Luc Verhoeven VvE manager

Maaike Nieuwenhuis VvE manager m.nieuwenhuis@vbtgroep.nl

Maaike Nieuwenhuis VvE manager

Marcel de Bree Technisch manager m.de.bree@vbtgroep.nl

Marcel de Bree Technisch manager

Marcel ten Brinke Teamleider Financiële Administratie m.ten.brinke@vbtgroep.nl

Marcel ten Brinke Teamleider Financiële Administratie

Marcel Veron Financieel Directeur m.veron@vbtgroep.nl

Marcel Veron Financieel Directeur

Margot Bertels Commercieel medewerkster nieuwbouw margot@eravbtmakelaars.nl

Margot Bertels Commercieel medewerkster nieuwbouw

Marian van Ballegooijen Woninginspecteur m.van.ballegooijen@vbtgroep.nl

Marian van Ballegooijen Woninginspecteur

Marieta Blommers Woninginspecteur m.blommers@vbtgroep.nl

Marieta Blommers Woninginspecteur

Marita Geerden-Giesbers Receptioniste m.geerden@vbtgroep.nl

Marita Geerden-Giesbers Receptioniste

Marjan van Hirtum Directie-secretaresse m.van.hirtum@vbtgroep.nl

Marjan van Hirtum Directie-secretaresse

Marjo Kreuwels Commercieel medewerker binnendienst marjo@vbtverhuurmakelaars.nl

Marjo Kreuwels Commercieel medewerker binnendienst

Mark van Loon Technisch manager mvanloon@vbtgroep.nl

Mark van Loon Technisch manager

Marloes Giesen – Kers Commercieel medewerker verhuur marloes@vbtverhuurmakelaars.nl

Marloes Giesen – Kers Commercieel medewerker verhuur

Marly Duis Accountmanager m.duis@vbtgroep.nl

Marly Duis Accountmanager

Martijn Kusters Projectleider m.kusters@vbtgroep.nl

Martijn Kusters Projectleider

Maud Groot Woninginspecteur m.groot@vbtgroep.nl

Maud Groot Woninginspecteur

Michael Scharff VvE manager m.scharff@vbtgroep.nl

Michael Scharff VvE manager

Michael Weber VvE manager m.weber@vbtgroep.nl

Michael Weber VvE manager

Michel Hogeling VvE manager m.hogeling@vbtgroep.nl

Michel Hogeling VvE manager

Mirella Detz Servicemanager m.detz@vbtgroep.nl

Mirella Detz Servicemanager

Muriëlle van der Heijden Directie-secretaresse m.van.der.heijden@vbtgroep.nl

Muriëlle van der Heijden Directie-secretaresse

Nathalie Daanen Servicemanager n.daanen@vbtgroep.nl

Nathalie Daanen Servicemanager

Niels de Groot VvE manager n.de.groot@vbtgroep.nl

Niels de Groot VvE manager

Nikki Plattel – Helmer Teamleider / vve manager n.helmer@vbtgroep.nl

Nikki Plattel – Helmer Teamleider / vve manager

Patricia Defaux Commercieel medewerker Verhuur patricia@vbtverhuurmakelaars.nl

Patricia Defaux Commercieel medewerker verhuur

Patricia Goudswaard Directeur / NVM makelaar patricia@eravbtmakelaars.nl

Patricia Goudswaard Directeur / NVM makelaar

Peter de Kok NVM makelaar peterdekok@eravbtmakelaars.nl

Peter de Kok NVM makelaar

Peter Hoogervorst Adviseur Brandveiligheid p.hoogervorst@vbtgroep.nl

Peter Hoogervorst Adviseur Brandveiligheid

Pierre Koreneef Technisch manager p.koreneef@vbtgroep.nl

Pierre Koreneef Technisch manager

Pieter Baams VvE manager p.baams@vbtgroep.nl

Pieter Baams VvE manager

Pim Jansen Technisch manager p.jansen@vbtgroep.nl

Pim Jansen Technisch manager

Pim Pastoor VvE manager p.pastoor@vbtgroep.nl

Pim Pastoor VvE manager

Pim van der Hoop VvE manager p.van.der.hoop@vbtgroep.nl

Pim van der Hoop VvE manager

Ralph van der Steen Finance & IT Controller r.van.der.steen@vbtgroep.nl

Ralph van der Steen Finance & IT Controller

Regina van Elst HR manager r.van.elst@vbtgroep.nl

Regina van Elst HR manager

Remco Schrijver VvE manager r.schrijver@vbtgroep.nl

Remco Schrijver VvE manager

Richard Adrians Senior projectleider r.adrians@vbtgroep.nl

Richard Adrians Senior projectleider

Rik Aussems Junior accountmanager r.aussems@vbtgroep.nl

Rik Aussems Junior accountmanager

Robert de Vos VvE manager r.de.vos@vbtgroep.nl

Robert de Vos VvE manager

Roberto Frederiks Teamleider Financiële Administratie r.frederiks@vbtgroep.nl

Roberto Frederiks Teamleider Financiële Administratie

Robrecht Schoufs Junior Accountmanager r.schoufs@vbtgroep.nl

Robrecht Schoufs Junior Accountmanager

Ron Ramakers Technisch manager r.ramakers@vbtgroep.nl

Ron Ramakers Technisch manager

Ronald Peeters Adviseur Brandveiligheid r.peeters@vbtgroep.nl

Ronald Peeters Adviseur Brandveiligheid

Ruben Stapelbroek Teamleider VvE Diensten r.stapelbroek@vbtgroep.nl

Ruben Stapelbroek Teamleider VvE Diensten

Rudy Welbergen NVM makelaar rudy@eravbtmakelaars.nl

Rudy Welbergen NVM makelaar

Sander Scheepers Projectmanager s.scheepers@vbtgroep.nl

Sander Scheepers Projectmanager

Sanne Bankers VvE manager s.bankers@vbtgroep.nl

Sanne Bankers VvE manager

Sanne Feron VvE manager s.feron@vbtgroep.nl

Sanne Feron VvE manager

Sanne van Pol Commercieel medewerker Verhuur sanne@vbtverhuurmakelaars.nl

Sanne van Pol Commercieel medewerker Verhuur

Saskia Liebregts Hospitality Manager Eindhoven saskia@eravbtmakelaars.nl

Saskia Liebregts Hospitality Manager Eindhoven

Servie van Eijck Accountmanager s.van.eijck@vbtgroep.nl

Servie van Eijck Accountmanager

Sjoerd Coenen Technisch manager s.coenen@vbtgroep.nl

Sjoerd Coenen Technisch manager

Stefan Pater Teamleider VvE Diensten s.pater@vbtgroep.nl

Stefan Pater Teamleider VvE Diensten

Susan van den Berg Commercieel medewerker Verhuur s.vandenberg@zeilstra-vgm.nl

Susan van den Berg Commercieel medewerker Verhuur

Tanja Storms VvE manager t.storms@vbtgroep.nl

Tanja Storms VvE manager

Thom van Rooij Junior Technisch Manager t.van.rooij@vbtgroep.nl

Thom van Rooij Junior Technisch Manager

Tijmen Graumans Junior projectleider t.graumans@vbtgroep.nl

Tijmen Graumans Junior projectleider

Tim Lindeman VvE manager t.lindeman@vbtgroep.nl

Tim Lindeman VvE manager

Tom Jurrius Commercieel medewerker Verhuur tom@vbtverhuurmakelaars.nl

Tom Jurrius Commercieel medewerker Verhuur

Trudy-An Kunzler Directie-secretaresse t.kunzler@vbtgroep.nl

Trudy-An Kunzler Directie-secretaresse

Tuur Verouden Accountmanager t.verouden@vbtgroep.nl

Tuur Verouden Accountmanager

Valery Haagmans Woninginspecteur v.haagmans@vbtgroep.nl

Valery Haagmans Woninginspecteur

Veronique Bergervoet Teamleider / VvE manager v.bergervoet@vbtgroep.nl

Veronique Bergervoet Teamleider / VvE manager

Wendy van Schijndel Commercieel medewerker Verhuur wendy@vbtverhuurmakelaars.nl

Wendy van Schijndel Commercieel medewerker Verhuur